O NÁS

Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy.
Přehled členských společností
 

Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 3600 hostů.


Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem.


FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 115 francouzských obchodních komor v 85 zemích.


HLAVNÍ POSLÁNÍ FČOK


 • Obohacovat kulturní a společenský život francouzsko-české podnikatelské komunity pestrou nabídkou akcí (debatní obědy, Speed Business Meetingy, turnaje v pétanque, golfové turnaje, privátní prohlídky výstav, Beaujolais Nouveau a Svatomartinské, Café du commerce, snídaně generálních ředitelů, business mixer, konference, koncerty, atd.), profesních klubů a vzdělávacích seminářů
  Program akcí
 • Podporovat rozvoj francouzsko-českých obchodních vztahů, a to prostřednictvím služeb, které komora podnikům nabízí (průzkumy francouzského trhu, vyhledávání obchodních partnerů, vedení dočasných i stálých obchodních zastoupení atd.)
  Obchodní služby
 • Podporovat společnosti v oblasti lidských zdrojů díky službám vyhledávání zaměstnanců či uveřejnění pracovních nabídek
  Zaměstnání
 • S cílem podporovat francouzsko-české vztahy a přispívat k větší informovanosti vydává Komora čtvrtletník "Contact".
  Časopis Contact

Poučení o právech subjektů

KONTAKT

Francouzsko-česká obchodní komora
E-mail : info@ccft-fcok.cz
Tel. : +420 224 833 090
Fax : +420 224 833 093

 KLUB PATRONŮ FRANCOUZSKO-ČESKÉ OBCHODNÍ KOMORY

Atalia Axa Bel Bureau Veritas Edenred Engie Eurovia Epholding


Komerční banka Mazars Pierre Fabre Total Unibail Rodamco Veolia Zátiší group
© Copyright 1998-2019 Tvorba webových stránek AiVision