Resite 2018

PRÁCI NABÍZÍ

Pracovní pozice

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE SE ZÁJMEM O GASTRONOMII

Sektor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Pozice: Odbyt, Prodej
Datum zadání: 26.01.2018
Reference:

Společnost působící 10 let v dynamické oblasti, zabývající se dovozem výrobků francouzské gastronomie se specializací na sušené uzeniny a farmářské produkty hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Popis pracovní pozice:

  • každodenní správa a příprava objednávek na skladu a jejich rozvoz klientům do sýráren, vinoték, baru a dalších specializovaných obchůdků v rámci Prahy
  • organizace účasti na nejrůznějších příjemných akcích určených široké veřejnosti/profesionálům konaných v Praze i po celé České republice
  • vedení týmu spolupracovníků a kuchařů na těchto akcích
  • vyhledávání nových zákazníků
  • organizace degustačních dní
  • tvorba marketingových nástrojů
  • příprava faktur, administrativní práce, týdenní a měsíční reporting.

Požadujeme:

  • spolehlivost, disciplínu a efektivitu v práci
  • smysl pro kontakt a komunikaci s lidmi
  • samostatnost
  • zkušenost z oblasti gastronomie nebo prodeje výhodou nikoli nezbytností
  • řidičský průkaz bezpodmínečně nutný
  • český jazyk (rodilý mluvčí podmínkou), dobrá znalost anglického nebo francouzského jazyka
  • dokonalá znalost nástrojů Microsoft Office

Mzda a odměny:

Nabízíme pevnou mzdu 30 000,-Kč hrubého,  provize, mobilní telefon, služební vozidlo, počítač

+ prémie
+ motivační složky

Nástup: 01.03.2018

Kontakt:

Thomas Bouton
Klobaskarna.cz
e-mail: contact@klobaskarna.cz

KONTAKT PRO TUTO RUBRIKU

Marta Wallenfelsová
E-mail : wallenfelsova@ccft-fcok.cz a emploi@ccft-fcok.cz
Tel. : +420 224 833 090
Fax : +420 224 833 093

KLUB PATRONŮ FRANCOUZSKO-ČESKÉ OBCHODNÍ KOMORY

Axa Bel Bureau Veritas Edenred Engie Eurovia

Komerční banka Mazars Pierre Fabre Total Unibail Rodamco Veolia