Oslava 20 let Francouzsko-české obchodní komory

Francouzsko-česká obchodní komora v roce 2016 slaví 20 let své existence. Od roku 1996 se rozvinuly francouzsko-české obchodní i kulturní vztahy a stejně tak i služby a aktivity, které FČOK nabízí svým více než 300 členským společnostem. U příležitosti oslav pořádá FČOK ve středu 8. června 2016 Francouzsko-české ekonomické fórum a slavnostní večer na Francouzském velvyslanectví v Praze. Vyjde také speciální číslo časopisu Contact věnované výročí a také 3. ročníku Týdne France, který oslava 20 let taktéž zahajuje.

Slavnostní večer 20 let FČOK

Slavnostní večer u příležitosti oslavy 20 let působení Francouzsko-české obchodní komory pod záštitou Bohuslava Sobotky, premiéra vlády ČR a Jean-Pierra Asvazadouriana, velvyslance Francie, proběhne 8. června od 18h30 v Buquoyském paláci, sídle Francouzského velvyslanectví.

Můžete se těšit na jazzový koncert, vystoupení dechového orchestru PKF - Prague Philharmonia, skvělé francouzské a moravské víno, gastronomické speciality a mnoho dalšího.

Počet účastníků je omezen na 2 osoby za společnost.

Francouzsko-české ekonomické fórum

Fórum vyhodnotí dosavadních 20 let ekonomických vztahů a představí perspektivy další možné francouzsko-české spolupráce, zejména pak v oblasti inovací a výzkumu a vývoje.

  • Panel 1: Zhodnocení francouzsko-českých ekonomických vztahů. Představení výsledků průzkumu. (Constantin Kinský)
  • Panel 2: Český průmysl: jeho struktura, příležitosti a limity
  • Panel 3: Od inovací k technologickému partnerství. Strategie úspěšného česko-francouzského tandemu.
  • Panel 4: Investování ve Francii

Detailní program naleznete zde. Z důvodu omezené kapacity sálu je fórum jen pro zvané, bude však k vidění v přímém přenosu, záznam bude také na stránkách FČOK.


© Copyright 1998-2015 ccft-fcok.cz Všechna práva vyhrazena. | Webdesign by AiVision